mojoreads
Community
Wat de jongen zag
Ben Mcpherson

Wat de jongen zag

!
0 Ratings
!Paperback
!
Want to Read
!
Reading
!
Read
!
INFO
!
MOJOS
!
REVIEWS
SUMMARY
Wat de jongen zag van Ben McPherson is een psychologische thriller over de kwetsbaarheid van familiebanden, voor de lezers van Paula Hawkins, SJ Watson en Herman Koch. Alex Mercer en zijn zoon Max vinden hun buurman dood in het bad. Het ziet eruit als zelfmoord, totdat de politie Millicent ondervraagt over een armband die in het huis van de buurman is gevonden. Ze bekent een kortstondige flirt - niets meer. Maar Max weet dingen over zijn moeder die geen zoon zou moeten weten, en hij wil die last met zijn vader delen. Alex begint zich af te vragen hoe dicht hij bij het verliezen van zijn vrouw kwam. Deel van hem is bijna blij dat de buurman dood is. En dan begint het moordonderzoek... 'Een spannende, ontroerende en soepel geschreven thriller met een hele slimme twist.' Tim Lott 'Indrukwekkend.' The Guardian
AUTHOR BIO
No Bio Available

BOOK DETAILS

EDITION
26.04.2016
TYPE
Paperback
ISBN
9789024565221
LANGUAGE
Dutch; Flemish
PAGES
416
KEYWORDS
MOJOS
!
Does this book have mojo?
Let others know why they should read it!
REVIEWS
!
Be the first to write a review!
This might be a once in a lifetime opportunity ;)
German
  
English
mojoreads Instamojoreads Twittermojoreads Facebook